Святкування Різдва Христового у с. Деменки Полтавської області

Святкування Різдва Христового у с. Деменки Полтавської області розпочались 6 січня з молитви: адміністратор місцевого храму св. Миколая о. Василь Улішак відслужив Царські часи, Вечірню з Літургією св. Василія Великого та Велике Повечір’я з Литією.

7 січня після святкового богослужіння найменші парафіяни храму заспівали колядки з віншуваннями, звіщаючи радісну новину про народження Спасителя. Опісля різдвяна коляда оповила усе село Деменки, адже від громади УГКЦ вирушили три групи колядників, щоб відвідати усі оселі, незалежно від конфесійної приналежності їх мешканців. Одну групу складали о. Василь і церковне братство, другу – сестри милосердя св. Вінкентія і брат Мар’ян Топорович з Дрогобицької Духовної Семінарії, а третю – місцеві діти з їмостю п. Надією Улішак.

У третій день Різдвяних свят до с. Деменки завітали студенти Львівської Духовної Семінарії та молодь зі Львова. Спочатку усі спільно помолилися Святу Літургію, а згодом вирушили до місцевого Будинку Культури, де гості представили Різдвяне дійство – вертеп. Глядачі, які прийшли не зважаючи на тріскучий мороз, радо вітали львів’ян, особливо від побаченого раділи діти.

Отець Василь Улішак висловив особливу подяку бр. Мар’яну Топоровичу за духовну участь у святкуванні Різдва Христового на парафії,  бр. Сергію Довбі як ідейному натхненнику Місійного вертепу та усім гостям, які допомогли місцевим жителям глибше пережити Таїнство народження Сина Божого.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *