Відбулася перша формаційна зустріч для медійників Києво-Галицької Митрополії

16 травня у Києві вперше відбулася формаційна зустріч для медійників, які працюють на теренах Києво-Галицької Митрополії. У заході взяли участь представники прес-служби Харківського Екзархату Уляна Тимчук та с. Григорія Костів.

До присутніх звернувся Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, який зазначив, що «комунікація є одним із важливих елементів життя нашої Церкви та її внутрішньої єдності”. Патріарх Святослав висловив сподівання, що формаційні зустрічі для медійників будуть доброю школою “спілкування та комунікації, щоб ми щоразу більше ефективно вміли нести добрі новини про життя нашої Церкви, щоб ми вміли вчасно реагувати на суспільні події, які відбуваються в нашій державі та світі».

Варто заначити, що у ході зустрічі перед учасниками виступили відомі журналісти, критики, працівники Департаменту інформації УГКЦ. Зокрема, через скайп до присутніх звернувся Євген Глібовицький, який поділився баченням ролі УГКЦ у суспільному житті, а також звернув увагу на ментальні особливості людей Східних, Південних та Центральних областей України. Дмитро Сіманський розповів про елементи ефективного комунікування, а Оксана Клименчук наголосила на практичних моментах написання інформаційних заміток.

Варто додати, що Києво-Галицька Митрополія – це територія Київської Архиєпархії, Одеського, Харківського, Донецького, Луцького Екзархатів та Криму. Географічно це східні, центральні, південні області України та Волинь.

Прес-служба Харківського Екзархату

Фото: Прес-служба Київської Архиєпархії

Також може зацікавити...