Греко-католицький священик прочитав лекцію для учнів та педагогів школи м. Полтави

13 січня 2014 року Божого у Полтаві при міській бібліотеці відбулася зустріч з учителями та учнями 2-х класів загальноосвітньої школи № 37, яку провів отець Юрій Кролевський, парох полтавської громади УГКЦ Пресвятої Тройці. Метою такої зустрічі стала необхідність більш глибше, по-християнськи, мовою Церкви познайомити дітей та педагогів школи з суттю та значенням наших християнських празників, таких як Різдво Христове, свято Василія Великого та Обрізання ГНІХа, Богоявління Господнє та розкрити їх літургійний, сакральний та історичний зміст.
Священик розповів, що до народження Ісуса Христа, нашого Спасителя, люди не мали жодної сили для того, щоб подолати зло, що було ними посіяне в цьому світі. І лише з народженням Ісуса Христа, з Його приходом, людина отримує унікальну та надпотужну силу, з якою може протистояти будь-якому злу. “Ми можемо, – наголосив отець Юрій, – подолати будь-яке зло, навіть найстрашніше, лише за посередництвом добра та наших добрих вчинків”. Ми можемо досягти багато гарних речей, які будуть робити нас щасливими у нашому житті і таким чином створити мир, гармонію та досягти справжньої суспільної справедливості.
Також душпастир розповів усім учасникам зустрічі про сутність та зміст різдвяних свят, яка їхня роль у житті людини, вказавши на необхідності приходити до Церкви та брати разом з усією родиною активну участь у Різдвяних богослужіннях.

Прес-служба парафіх УГКЦ Пресвятої Тройці у м. Полтава

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *