Громада УГКЦ м. Полтави: Допомагаємо усім, незважаючи на релігійну приналежність

Полтавські греко-католики та УМХ спільно з волонтерською мережею “Вільні люди” продовжують збирати допомогу для воїнів АТО та для осіб, які постраждали внаслідок військових дій.
Від початку бойових дій на Сході України полтавська парафія Пресвятої Тройці УГКЦ, згуртувавшись навколо спільної національної ідеї спільно з волонтерами “Вільні люди”, власними силами надають матеріальну та фінансову допомогу воїнам АТО та їхнім родинам.
Поряд з тим у Полтаві є чимале число родин, які в силу обставин змушені були покинути територію Донбасу. “Звичайно, в першу чергу,- коментує п. Євген Хайлов, голова парафіяльної ради, – ми намагаємося допомогти нашим братам греко-католикам, які через обставини війни змушені були покинути свої домівки та опинилися у Полтаві чи Полтавській області й робимо все можливе, щоб вони мали все необхідне та відчули, що тут у них теж є брати, є родина та люди, яким вони не байдужі. Але ми допомагаємо усім, незважаючи на будь-яку релігійну приналежність”.
За словами п. Євгена, парафія – це не лише зібрання людей, які спільно сходяться в неділю, щоб взяти участь у Св. Літургії, але це спільнотна родина, де кожна особа повинна відчувати себе потрібною і любленною, що є беззаперечним свідченням того, що ця парафія є живою та діяльною. І саме така парафія буде мати майбутнє.
Зовсім недавно для бійців добровольчого батальйону “Азов”, які дислокуються неподалік від храму Пресвятої Тройці, п. Тарас Подоляк, член парафіяльної ради, придбав мікроавтобус.
Полтавські греко-католики та “Вільні люди” зуміли провести понад 10 різних заходів інформативного характеру, за допомогою яких збирали кошти та іншу матеріальну допомогу для бійців АТО.

 

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці УГКЦ у м. Полтава

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *