Священик Харківського екзархату взяв участь у зустрічі координаторів програми «Жива парафія»

18 березня в реколекційному центрі Львівської архиєпархії в Брюховичах завершилася зустріч координаторів програми «Жива парафія». У ній взяв участь о. Максим Кролевський – координатор   програми у Харківському екзархаті.

Цього дня відбулася зустріч з головами комісій УГКЦ Патріаршої курії УГКЦ. Голови комісій доповідали про проекти, які вони реалізовують в УГКЦ, та запропонували можливі шляхи співпраці з координаторами програми «Жива парафія».

Владика Богдан (Дзюрах), адміністратор Патріаршої курії УГКЦ, підбиваючи підсумки триденної зустрічі повідомив, що відтепер такі заходи відбуватимуться двічі на рік. Єпископ закликав замислитися також над покликанням деканів у єпархіях, адже вони, на його погляд, мають стати старшими братами для парафіяльних священиків. Декани повинні спрощувати доступність комунікації між священиками та Патріаршою курією УГКЦ.

Наприкінці слово мали Тетяна Ставнича, керівник Відділу розвитку Патріаршої курії УГКЦ, та о. Петро Рак, керівник Відділу комісій УГКЦ у Львові, які представили вимоги щодо координаторів програми «Жива парафія».

«Господь є з нами, бо люди моляться за нас. Це є знаком надії та сили для нас. Я дуже розраховую на вашу ревність та співпрацю. Бажаю жертовного Великого посту та мирного Великодня», – сказав наприкінці владика Богдан.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело: http://news.ugcc.ua/news/golovi_kom%D1%96s%D1%96y_patr%D1%96arshoi_kur%D1%96i_ugkts_u_lvov%D1%96_zustr%D1%96lisya_%D1%96z_koordinatorami_programi_zhiva_paraf%D1%96ya_73270.html

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *