У Сумській ОДА відбувся молитовний сніданок з представниками різних конфесій

Молитовний сніданок у Сумській обласній державній адміністрації став традиційним і збирає на спільній молитві православних, католиків та протестантів.

Зранку 18 березня до початку робочого дня представники влади та духовенства різних конфесій разом молилися та розважали над Словом Божим. У спільній зустрічі також взяв участь греко-католицький священик – о. Олександр Дядя.

Традиційно молитовний сніданок розпочався із молитви «Отче наш» та з обговорення Нагірної проповіді Ісуса Христа.

Головною темою, на якій зосередили увагу присутні, стала тему вибору, відповідальності за свої вчинки, усвідомлення різниці між добром і злом. Це той вибір, перед яким стоїть кожна людина кожного дня, тим більше у такий непростий час. Навчитися не відповідати злом на зло, гідно тримати удари долі – це прояв найвищої сили людини.

На завершення молитовного сніданку голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко прочитав молитву за Сумщину. Очільник області підсумував позитивний вплив спільної молитви так: «Подібні зустрічі згуртовують нас, а спільна молитва робить сильнішими. А віра і єднання сьогодні конче потрібні українському народові». Також він запевнив, що молитовні сніданки будуть проходити регулярно.

Джерело: http://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/59479/

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *