Служіння “Карітасу Харків” з нагоди Дня убогого

З благословення владики Василія, команда “Карітасу Харків” вкотре підтримала ініціативу Папи Франциска, який закликає кожного 13 листопада подати руку допомоги бідному.

У рамках благодійної акції владика Василій, а також директор “Карітас Харків” о. Андрій Насінник відвідали осіб, які перебувають у Харківському Центрі реінтеграції бездомних осіб, де кожен отримав гарячі обід та пакунки з продуктами і солодощами.

З необхідними продуктами представники харківського Карітасу побували у Зеленогайській школі- інтернаті, де проживають вимушено переміщені особи.

Також команда завітала до міста Чугуєва та роздала частинку добра та милосердя людям, які шукали більш безпечного місця, втікаючи від війни.

У нелегкий час для нашої держави кожен намагається докласти багато зусиль для того, щоб допомогти тим, які опинились у скрутному становищі.

У своїх намірах ми не одні, адже нам допомогли друзі з організації «Мирне небо», які люб’язно надали гарячі обіди.

Як зазначив отець Андрій Насінник: «Для кожної людини, яка живе у часі війни, важливо не лише матеріальні речі, тобто їжа, одяг, та дах над головою, важливими є також підтримка та турбота. Інколи, поговоривши з людиною та обійнявши її, ми зробимо велике діло милосердя, яке не порівнюється з матеріальними благами».

Не перестаємо дякувати нашим благодійникам та волонтерам, які дарують радість та допомагають ближнім.

Повідомила Галина Насінник, “Карітас Харків”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *