День убогого пройшов у Харківському екзархаті

У Харківському екзархаті пройшов День убогого. Цього року дні допомоги бідним у Харківській області мали особливий акцент, а саме – підтримка постраждалих від війни.

Майже з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну при Катедральному соборі Святого Миколая у Харкові триває гуманітарна місія, за вісім місяців війни тут щотижня отримують різнобічну допомогу тисячі харків’ян. Минулого тижня продукти, засоби гігієни, ліки та теплі речі отримали близько двох тисяч осіб. За словами голови Соціального відділу УГКЦ, екзарха Харківського владики Василія, кількість потребуючих у місті зростає, адже до Харкова переїжджають зимувати люди з деокупованих територій.

 

 

 

 

 

 

 

Окрім того, у п’ятницю 11 листопада, як відповідь на заклик Блаженнішого Святослава нагодувати убогого, владика Василій спільно з директором “Карітас Харків” о. Андрієм Насінником відвідали Харківський центр реінтеграції бездомних осіб, де було роздано гарячі обіди підопічним центру та передано їм продуктові набори. Архиєрей спільно помолився з бездомними та поспілкувався з ними.

Варто додати, що з нагоди Всеукраїнського дня молитви за сиріт екзарх Харківський відвідав харківську родину Салтевських, в якій виховується четверо дітей-сиріт. Владика Василій впродовж тривалого часу опікується цими дітьми і допомагає їм. “Ми бачимо, як багато людей потерпає від війни та потребує допомоги і в нас, на Харківщині, а також в інших постраждалих регіонах України, тому звертаємося до небайдужих людей, щоб надалі підтримували тих, хто знаходиться у складних життєвих обставинах “, – сказав екзарх Харківський.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *