“Родинна коляда” у м. Лозова Харківської області

12 січня у м. Лозова Харківської області вперше відбулося святкове дійство “Родинна коляда”. Ідея організувати Різдвяне свято виникла з ініціативи о. Андрія Насінника, який тут служить, та працівників Центру соціальної згуртованості, що діє у місті.

Мета заходу – згуртування громади та вивчення українських традицій. Учасниками свята стали місцеві жителі, внутршньопереміщенні особи (ВПО), сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах (СЖО).

Творчий виступ дітей, які наполегливо готувались до свята, нікого не залишив байдужим. Вивчаючи колядки та віншування, спільно колядуючи, сім’ї отримали нагоду зануритись у справжню родинну атмосферу.

А яке ж Різдво та різдвяні свята без вертепу – неперевершеного дійства?  Його підготували та показали присутнім учасники молодіжної спільноти “Квіти Слобожанщини” з Харкова.

“Такі свята згуртовують всіх присутніх та створюють відчуття затишку та комфорту”, – зазначають організатори.

Варто додати, громада УГКЦ м. Лозової є молодою. Вона з’явилася на початку 2018 року з благословення владики Василія Екзарха Харківського. Зараз громада налічує близько 30 осіб. Щотижня відбувається катехизація вірних, парафіяни активно залучаються до різноманітних просвітницьких заходів, неодноразово брали участь у благодійних акціях та заходах.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *