Місія у м. Лозова: незабутнє Різдво

Рік святості подружжя та сім’ї для двох братів Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщм. Йосафата Івана Зубрицького та Миколи Литвиненка розпочався згідно своєї назви: в теплому колі священичої родини о. Андрія, їмості Галини та їхньої чарівної донечки Юстинки (Насінників). Чудова прогулянка, в обіймах казкової Слобожанської зими, до святкових ялинок, назавжди залишиться в наших серцях.
Вірні УГКЦ в місті Лозова Харківської області в духовному супроводі священика та семінаристів зустріли Різдвяні свята спільними богослужіннями та милозвучними колядками.
На Святий Вечір брати з родиною о. Андрія відвідали Преображенську парафію УАПЦ(о), де під спів колядок та гучних віншувань зустріли народження Сина Божого. Незабутньою була смачна Свята Вечеря з 12 страв, приготована їмостю Галиною. Різдво нашого Спасителя зібрало найбільшу кількість вірних в богослужбовій каплиці. Найтяжчим був останній день – прощання з парафіянами, з о. Андрієм, його дружиною Галиною та з маленьким ангеликом – Юстинкою. Саме такою повинна бути справжня священича родина, побудована на любові до Бога і до ближнього, на повазі до інших, на приватній та спільній молитві…як Ваша сім’я!


Низький поклін Вам отче Андрію і Вашій їмості Галині, що Ви, в час Різдва, стали для двох братів справжньою родиною!

Бр. Микола Литвиненко (Івано-Франківська Духовна Семінарія)

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *