Екзарх Харківський уділив дияконські свячення бр. Олегу Рибчаку

original-119557707512 лютого Свята Церква обходить Свято Трьох Святителів і Вселенських Учителів — Василія Великого, Григорія Богослова і Івана Золотоустого. Ці святі є покровителями нашої Семінарії, яка названа на честь їх — Трьохсвятительською і сьогодні ми святкуємо “день іменин” семінарії.

Святкування розпочалися зранку 12 лютого 2017 р. Б. Акафістом до Трьох Святителів, який очолив отець Петро Жук, ректор КТДС, а опісля відбулася Святкова Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив єпископ Харківського Екзархату владика Василь Тучапець, якому співслужили отці — провідники семінарії. Присутність владики Василя на Літургії мала особливе значення, бо він 11 лютого уділив іподияконські, а 12 лютого — дияконські свячення, брату-семінаристу 6 курсу Олегу Рибчаку, який в майбутньому буде служити та трудитися в Харківському Екзархаті.

Молимо наших святих покровителів — Трьох Святителів — Василія, Григорія та Івана, щоби своїми молитвами та допомогою благословили всіх, хто розділив з нами радість святкування, а владиці Василю, єпископу Харківському та отцю-диякону Олегу хай Господь наш Ісус Христос зішле многая і благая літа!

 бр. Леонід Бізунов, V курс КТДС

Джерело: http://ktds.org.ua/news/our/syeminariynye-svyato-trokh-svyatityeliv/

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *