Фігурка Богородиці з Фатіми перебувала в парафії Преображення Господнього міста Лозова

Цього тижня у Преображенській парафії УГКЦ міста Лозова Харківської області перебувала мандрівна статуя Діви Марії з Фатіми.

Фатіма – невеличке поселення у Португалії, яке стало відомим після того, як в 1915 – 1917 роках Діва Марія являлася трьом дітям-пастушкам: Лусії, Жасінті та Франсішку. Ці об’явлення стали дуже відомими спершу у Португалії, а потім і в усьому світі, про них писали у тогочасній пресі, зокрема про сонячне диво, яке тоді відбулося. Саме поселення перетворилося на знамените місце паломництва, на зразок української Зарваниці, французького Лурду або боснійського Меджугор’я, тут збудовано величезний комплекс — Санктуарій Діви Марії Фатімської, який приваблює християн з усього світу. Проте не кожен має змогу подорожувати до Португалії. Тому по різних країнах мандрують скульптури Діви Марії Фатімської. Цього разу скульптура відвідує Харківський екзархат УГКЦ, а це Харківська, Сумська й Полтавська області.

Отже, віряни Преображенської парафії мали можливість молитися вервицю до Діви Марії Фатімської, дізнатися більше про об’явлення трьом португальським дітям, а хтось і наодинці звертався до Богородиці із своїми сподіваннями, сумнівами, проханнями. З Лозової фігурка помандрувала до Золочева Харківської області.

Повідомив о. В’ячеслав Труш

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *