Протоігумен Провінції оо. Василіян відвідав Покотилівський Свято-Покровський монастир

У рамках щорічних відвідин монастирів Протоігумен оо. Василіян о.Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ та економ провінції о.Макарій Солюк, ЧСВВ відвідали монастирі на Сході України. Візит розпочався 6 листопада Божественною Літургією у Покотилівському Свято-Покровському монастирі (Харківська область) та, згідно приписів, з огляду Св. Тайн в кивоті. Опісля відбувалися приватні розмови, а також оцінка духовного і матеріального станів монастиря і храму.

Наступного дня о.Протоігумен відбув до Званівського монастиря на Донеччині. На закінчення візитації 8 листопада о. Пантелеймон очолив Божественну Літургію у Покотилівській обителі у співслужінні з економом о.Макарієм Солюком, ЧСВВ та з настоятелем тутешнього монастиря о.Йосифом Щуром, ЧСВВ. Отець-Протоігумен виголосив проповідь та всім щиро подякував за постійну невтомну працю, яка, незважаючи на складні як політичні, так і релігійні складності, за останні чотири роки як внутрішньо, так і зовнішньо переобразила монастир і храм. Після обіду була спільна зустріч із Владикою Василієм (Тучапцем), ЧСВВ, екзархом Харківським, де були обговорені перспективи та різні проблеми.
Ні для кого не є секретом, що праця на Сході України не є легкою, розвиток нашої Церкви чи монастирів можливий тільки за єдиної умови – це цілковита посвята духовних осіб людям та щира любов до Бога. Потрібно бути готовим будь-коли присвятити свій час для людини, а це може бути як дуже рано, так і пізно увечері. Це направду нелегко самому. Та хіба ми самі у цій праці, ні, Господь завжди поруч, особлива Його підтримка та любов тут, на теренах Сходу, дуже відчувається.
Хай Господь щедро благословляє усіх нас, тримаймося за Христа і впевнено прямуймо дорогою святості, чистоти і миру!

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *