7 березня – День пам’яті дітей, втрачених через аборти

Молитва за дітей, втрачених через аборти

Отче наш Небесний, дякуємо Тобі за дар життя тих дітей, яких знищено через аборти та абортивні засоби. Дякуємо Тобі за Твою безмежну любов до них, бо вони — Твої діти.

Просимо прощення в Тебе — Творця і Батька — за всю жорстокість людей, через яку Твої діти були передчасно позбавлені життя. Прости нас — матерів, батьків, лікарів, родичів, байдужих знайомих та сусідів, а найбільше — байдужих християн.

Ти дарував людству своїх любих дітей, а ми їх знищили, не захистили, викреслили зі своїх спільнот. Ми не прийняли безцінного для нас дару їх життя. І тепер вони біля Тебе, позбавлені нашої уваги та любові, відкинуті і ображені, несправедливо забуті людьми.

Просимо Тебе, Боже наш Всемогутній, дай нам ласку примирення з тими невинними закатованими діточками. Нехай не будуть обділені людською любов’ю. Нехай серця людей відкриються до їх страждань і потреб, а серця абортованих діточок віднайдуть мир і радість від зустрічі із своїми рідними.

Ми просимо їхнього прощення для наших закам’янілих сердець. Ми хочемо серцем відчути той невимовний біль, коли шматували їх маленькі тільця, ми хочемо зрозуміти ті хвилини відчаю для невинного серця, яке, простягаючи до батька й матері свої рученята, отримує у відповідь найстрашніше прокляття: «Зникни!» Ми хочемо духовно пережити разом з ними їхню Голготу. Це нам зараз дуже потрібно, щоб зрозуміти, що ми ще люди, що у наших грудях не каміння, а людські серця, які можуть відчувати чужий біль, які вміють співчувати, співпереживати, співстраждати, а значить — вміють любити. Допоможи нам у цьому, Господи! Визволи наші з ними стосунки від почуття лицемірства, обману, егоїзму, жорстокості, неприйняття, замкнутості…, і наповни своїм миром, прощенням, співчуттям, любов’ю, радістю від взаємного прийняття і спільноти любові у Твоєму Божому Царстві, яке вже тут на землі можемо творити.

Матінко, Богородице! Знаємо, як болить Твоєму материнському серцю біль тих маленьких абортованих діточок. Наша байдужість до них не має ніякого виправдання. Одна надія лиш на милість Божу. У Тебе, Пресвята Мати і Царице Болю, вони знаходять прихисток, материнську любов, що її були позбавлені в цьому світі. Ти вмієш любити всіх — і дітей, і їх катів. Ти вмієш терпеливо чекати на наше навернення, Ти в неперервній молитві не втомлюєшся благати Справедливого Бога про помилування. Ми — твої, Небесна Ненько, негідні діти. Прости нас, що жорстоко завдали болю Твоєму материнському серцю. Не переставай молитися за нас до Милостивого Бога. Навчи нас Твоєї материнської любові. Нехай ця любов примирить та об’єднає нас з абортованими діточками у Царстві Небесного Отця. Амінь.

За матеріалами: family-institute.org.ua

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *