Екзархи Донецька та Харкова про служіння в регіоні, охопленому бойовими діями

Владика Степан (Меньок), Екзарх Донецький, уже вдруге прибув до Рима в рамках прощі до Апостольських порогів. Сім років тому він побував тут ще як Екзарх Донецько-Харківський. Пригадаємо, що торік цю адміністративну церковну структуру було розділено на дві, виокремивши з її території Харківський екзархат, який очолив владика Василь (Тучапець).

 

Ми запросили ієрархів, один з яких очолює екзархат, охоплений бойовими діями, розповісти про стан очолюваних ними спільнот і про те, як Церква на цих теренах намагається давати відповідь на душпастирські та гуманітарні виклики, пов’язані з трагічною ситуацією на Сході України.

Владика Степан насамперед розповів про розвиток екзархату, який був перерваний початком збройного протистояння. Крім того, мова йшла про душпастирство в умовах війни та про надавання гуманітарної допомоги, про служіння «Карітасу» в Донецьку.

Владика Василь розказав про становлення новоствореної церковної структури на Північному Сході України та про соціальне й капеланське служіння, яке намагаються звершувати місцеві священики, незважаючи на ще незначну їх кількість.

Аудіозаписи розмови можна прослухати за посиланням http://news.ugcc.ua/

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *