Представники “Карітас Харків” взяли участь у підсумковій конференції

2 липня в Івано-Франківську пройшла підсумкова конференція “Карітасу України” та партнерів в межах проекту «Долаючи розломи в громадах» за підтримки Карітасу Німеччини та Федерального МЗС Німеччини.
На конференції були представлені досягнення мережі Карітасу в рамках комплексу практик з миробудування, що впроваджувались протягом 4 років діяльності в п’яти регіонах України: Івано-Франківську, Краматорську, Кам’янському, Києві та Харкові.
У конференції взяли участь Архиєпископ та Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин, заступник голови відділу соціального служіння УГКЦ о. Андрій Нагірняк, менеджер проєктів з миробудування “Карітас Україна” Ганна Гоменюк, директор “Карітас Івано-Франківськ” о.Володимир Чорній, директор “Карітас Харків” о. Сергій Коваль та Сімон Шлегель, представник Карітасу Німеччини.
З доповідями від “Карітас Харків” виступили психологиня Лариса Силантьєва та координатор Марина Федорченко.
Темою виступу Лариси Силантьєвої була “Супервізія як профілактика та попередження професійного (емоційного) вигорання працівників державних соціальних служб. Приклад взаємодії та результати”.
Марина Федорченко розповіла про “Культурні заходи як інструмент діалогу в миротворчій практиці”.
Робота у сфері миробудування впроваджувалася в рамках проекту “Долаючи розломи у громадах, що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці” за фінансової підтримки Карітасу Німеччини та Міністерства закордонних справ Німеччини.
Повідомили у Карітас Харків

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *