«Потрібно відмовитися від шкідливої звички ставити в нашій оселі «зрубану» ялинку», – екозустріч в Полтаві

17 грудня 2014 року Божого у полтавській центральній бібліотеці відбулася екологічна зустріч з учнями 3-х класів, яку провів отець Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології Харківського екзархату.
Священик наголосив, що ми не можемо у своєму житті користуватися лише категоріями споживацтва та по-хижацьки ставитися до навколишнього середовища в якому ми живемо, бо цим насправді ми зневажаємо і Бога, і ближнього, і навіть самих себе. Тільки розумне та відповідальне планування використань природніх багатств є єдиним способом для того, щоб зберегти і себе, і свої родини, і весь навколишній світ.
На думку екореферента, кожен з нас повен заощадливо та відповідально ставитися до природніх ресурсів, до Божих дарів, бо від цього насправді залежить, яке ми життя будемо мати навіть через кілька років, чи воно стане кращим, чи, можливо, погіршиться залежить тільки від нас. «Ще 20 років тому – зауважив священик – ми не відчували проблеми, наприклад, з питною водою, але сьогодні у нашому суспільстві винаходимо пристрої для очищення води, щоб ми могли її споживати, тільки через те, що наші попередники ставилися безвідповідально до цього природного ресурсу».
Також священик пояснив чому потрібно відмовитися від шкідливої звички ставити в нашій оселі «зрубану» ялинку та як святкувати новорічні та різдвяні свята без «зрубаного» дерева. Всі учасники зустрічі отримали екозакладки та екостікери.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці в м. Полтава

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *