Полтавські греко-католики передали светри та теплі шкарпетки до Авдіївки

-jakimenko11 лютого прихожани храму Пресвятої Трійці УГКЦ передали 5 мішків зі светрами та понад 50 пар теплих шкарпеток до Авдіївки.

Від початку гуманітарної катастрофи в Авдіївці полтавські греко-католики розпочали збір теплих речей для усіх тих, кого торкнулася криза в Авдіївці.

Катерина Якименко, пенсіонерка та парафіянка УГКЦ, вдень в’яже теплі шкарпетки, вкладаючи у цю працю вільний час та кошти. Жінка, незважаючи на похилий вік та незадовільний стан здоров’я, намагається послужити нашим воїнам та усім людям, які постраждали від наслідків війни на Донбасі. 

— Для мене така праця, — зауважує парафіянка, — є служінням нашим братам та сестрам на Сході нашої країни, які стали жертвами військового протистояння.

Згідно вчення Церкви, саме служіння ближньому виражає її внутрішню природу, глобальне покликання та виявляє, наскільки живою є та чи інша парафія. Це служіння ближньому випливає з нашого закорінення в Христі. Діяльна любов ближнього є покликанням і завданням кожного без винятку християнина.

Теплі шкарпети Теплі шкарпети

— Розуміємо та усвідомлюємо, що життя парафіяльної спільноти — це не лише слухання Божого Слова, спільна молитва та участь у Святих Таїнствах, — говорить отець Юрій Кролевський, настоятель парафії Пресвятої Трійці, — а й служіння нашому ближньому, тому, кому необхідна наша підтримка.

Кожного тижня парафіяни храму збирають пожертви для воїнів АТО, переселенців та для тих, хто перебуває у якійсь життєвій потребі. 

Нагадаємо, Храм Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві знаходиться за адресою: Липнева, 32 (за зупинкою ГРЛ). У разі додаткових питань: 050-661-30-35 (о. Максим).

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві

Джерело: http://poltava.to/project/2054/

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *