Екзарх Харківський взяв участь у похоронних богослужіннях та погребенні Параскевії Бубній, матері Владики Михаїла

23 червня 2021 року, у селі Хлівчани, що на Сокальщині, відбулися похоронні богослужіння і погребення Параскевії Бубній, матері владики Михаїла Бубнія, екзарха Одеського.
Заупокійну Божественну Літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці і чин похорону очолив владика Михаїл Колтун, єпарх Сокальсько-Жовківський. Йому співслужили архиєреї УГКЦ: владика Петро Лоза, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії, владика Григорій Комар, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії, владика Теодор Мартинюк, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, владика Йосафат Говера, екзарх Луцький, та владика Василій Тучапець, екзарх Харківський. Крім того, у поминальних богослужіннях взяло участь численне духовенство з різних міст України, зокрема з Одеського екзархату УГКЦ, монашество різних чинів і згромаджень та вірні.
Заупокійне моління супроводжували співом брати-редемптористи, сестри-редемптористки, сестри СНДМ та сестри святого Йосифа.
Наприкінці Літургії слово виголосив владика Михаїл Бубній, у якому подякував усім за співчуття. Зокрема владика подякував єпископам, священникам з сусідніх парафій та з Одеського екзархату, які численно прибули розділити біль втрати, монашеству, односельчанам та пароху с. Хлівчани, який найбільше духовно супроводжував матір в останні хвилини життя.
Пригадуємо, що мати владики Михаїла Бубнія, екзарха Одеського, Параскевія Бубній відійшла у вічність 22 червня 2021 року після важкої недуги на 89 році життя. Мама мешкала у с. Хлівчани Червоноградського району (колишній Сокальський район Львівської області).

За повідомленнями пресслужби Одеського екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *