Полтавка взяла участь у ХV Фестивалі-конкурсі духовної пісні у Києві

gywoptbgb4y17 грудня у Києві в актовій залі Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова відбувся XV Фестиваль-конкурс духовної пісні “Аскольдів глас”. Участь у мистецькому заході взяла Владислава Ващенко, парафіянка храму Пресвятої Тройці м. Полтави.

“Сама організація конкурсу була проведена на високому рівні, а усі учасники були відповідальними та добре мотивовані. Суддівський склад був чесним та справедливим. І незважаючи на те, що жодного призового місця я не посіла, мистецька атмосфера та загальне враження чудові”, – ділиться своїми враженнями полтавка.

Також усі присутні були приємно здивовані подарунками від Миколая, кожна дитина в залі змогла скуштувати солодощів від святого Чудотворця.

“Дуже дякую Богу, – зауважує Владислава Ващенко, – що дав мені шанс представити свою авторську пісню на такому серйозному мистецькому заході”.

Довідка

“Аскольдів глас” – фестиваль-конкурс духовної пісні, започаткований у 2007 р. за ініціативи о.-митрата Ігоря Онишкевича та громади УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі. Конкурс проводиться в грудні на свято св. Миколая, архиєпископа Мир Лікійських. Мистецький захід популяризує кращі зразки духовної, патріотичної, народно-обрядової музики, ознайомлює широкий загал із історичними подіями минувшини, постаттю київського князя Аскольда, залучає до участі обдарованих солістів та співацькі колективи з усієї України. Конкурс носить екуменічний характер.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці м. Полтави

 

Джерело:

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *