Екзарх Харківський помолився подячну Святу Літургію у Покотилівському Свято-Покровському монастирі

Напередодні нового року Владика Василій (Тучапець), Екзарх Харківський, відслужив подячну Св. Літургію за прожитий 2014 рік у Покотилівському Святопокровському монастирі оо.Василіян на Харківщині. На початку Архиєрей освятив запрестольну ікону Покрову Матері Божої, ікони на іконостасі, які нещодавно були замінені, і бічні престоли Матері Божої Улашківської та цілителя Пантелеймона .

Незважаючи на складні погодні умови у храмі зібралися чисельні вірні та гості. Урочистий настрій доповнили прибрані ялинки та святкові композиції. Усі «єдиним серцем і єдиними устами» у молитві піднеслися до Господа, дякуючи за Його численні ласки і дари.

Після прочитаного Євангелія Владика Василій звернувся до вірних словами подяки Богові, проаналізував найголовніші моменти цього року, зосередив увагу на події створеннія Харківського Екзархату, також згадав святкування 20-ліття від заснування монастиря у Покотилівці. У своєму слові Архиєрей не оминув увагою і ситуацію в нашій державі,  яку кожен з нас по-особливому переживає…

Богослужіння закінчилося  каноном «Тебе Бога хвалимо», Архиєрейським благословенням та подячним словом настоятеля монастиря ієрм. Йосифа Щура, ЧСВВ.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *