Зустріч подружніх пар в Люботині

Неділя 27 жовтня в храмі Архистратига Михаїла м. Люботина Харківської обл. була особливою. Саме цього дня Божественною Літургією, яку відслужив о. Ігор Табака, розпочалась чергова щомісячна зустріч подружніх пар.

Цього разу зустріч була дещо незвичною, оскільки її проводив не о. Ігор, а Галина Дацко – акушер-гінеколог з Львівщини, яка є не просто практикуючим лікарем, але також інструктором із проведення навчання щодо приготування до пологів та підтримки грудного вигодовування у Львівському обласному перинатальному центрі, викладачем симптотермального методу розпізнавання плідності згідно програми Англійської Асоціації Вчителів Природнього Планування Сім’ї та медичним консультантом з лікування зниженої плідності та невиношування вагітності по стандартизованій методиці.

Метою зустрічі було представити християнський погляд на питання статевості. В часі зустрічі п. Галина зробила акцент на хибності суспільної думки про те, що контрацепція дозволяє подружжю бути щасливим та вільним, а аборт і дошлюбні стосунки є нормою нашого життя. Основною думкою, яка прозвучала в ході зустрічі є те, що у подружжі завжди діють троє: чоловік, дружина і Господь Бог, який благословляє і охороняє цей союз. Проте, коли подружжя усуває Бога із свого життя, Його місце займає диявол, мета якого зруйнувати і збезчестити ці стосунки. Саме тому обов’язком кожного подружжя є брати шлюб і впроваджувати у своє життя Божі засади подружнього життя.

Однією із засад є метод розпізнання плідності, який базується на знанні фізіології жінки, яка веде за собою постійне спостереження. Пані Галина зробила презентацію цього методу і наголосила на важливості спільної участі чоловіка і дружини у ньому. Для учасників зустрічі почуте було відкриттям і як висновок прозвучала думка, що нашому суспільству бракує культури статевого виховання, яке б підкреслювало гідність людського тіла, а не використовувало його тільки для насолоди. Деякі учасники виявили бажання опанувати вищезгаданий метод і продовжити своє спілкування з п. Галиною.

 О. Ігор Табака,

адміністратор храму

Архистратига Михаїла м. Люботина Харківської обл.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *