Подивитися на Богом створений світ через призму християнської відповідальності

12 жовтня у Полтавській міській бібліотеці відбулося представлення “Екологічні місії задля порятунку створіння” для учнів 9 класу, яке презентував отець Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті.

Зважаючи на те, що цей рік у Католицькій Церкві проголошений папою Франциском Ювілейним – Роком Божого Милосердя, душпастир головним чином зосередив свою увагу на ділах милосердя, зокрема на першому ділі милосердя для душі і тіла.

“Якщо ми у своєму повсякденному житті навчимося бути поміркованими та заощадливими, – зауважив екореферент під час бесіди, – то це сприятиме нашому особистому, родинному та суспільному розвитку на різних етапах нашого життя”.

14 жовтня у Полтаві, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, у капличці МВС святого Архистратига Михаїла відбулося продовження екологічних місій для парафіян місцевого храму.

Під час Божественної Літургії усі вірні молилися за мир та спокій на українських землях, за подолання воєнного лихоліття та наслідків війни на Донбасі.

Екологічні місії у Полтаві

У своїй проповіді священик розповів про покликання кожного українця, особливо у цей тяжкий історичний час для нашої Батьківщини, до плекання чесноти поміркованості та заощадливості у різних сферах нашого життя. “Кожному з нас потрібно усвідомити свою важливу роль у суспільстві, – зауважив екореферент під час проповіді, – яка полягає у тому, щоб долати та боротися з різними негативними факторами, які тягнуть нашу країну на дно та, як наслідок – часто завдають шкоди природньому довкіллю”.

Після Святої Літургії душпастир поділився з усіма вірними своїми думками та рефлексіями щодо першого діла милосердя для душі та тіла.

18 жовтня у будинку Полтавської міської ради відбулася зустріч екореферента з п. Віталієм Нікіпелевим, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів. У Полтаві п. Віталій Нікіпелов часто провадить різного роду екологічні ініціативи та стоїть на захисті та охороні природного довкілля.

Екологічні місії у Полтаві

Під час зустрічі священик розповів про суть та завдання Бюро УГКЦ з питань екології, про цікаві екологічні ініціативи з боку Церкви та про діяльність екологічної церковної інституції у сфері природного довкілля.

Зокрема, слід зауважити, що для п. Віталія було дуже цікаво поспілкуватися та почути про те, як Церква намагається бути корисною в екологічній ділянці для нашого суспільства, особливо у такий складний історичний період державотворення.

«Ми, як Церква, намагаємося допомогти кожному незалежно від конфесійної приналежності, – зауважив екореферент на завершення, – подивитися на Богом створений світ через призму християнської відповідальності».

Після плідного та дружнього спілкування священик подарував для п. Віталія кілька видань Бюро УГКЦ з питань екології.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Екологічні місії у Полтаві

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *