У Харкові відбулася екуменічна молитва з нагоди відкриття Меморіалу жертвам геноциду вірмен

Цього року 24 квітня у цілому світі відбулися поминальні заходи з нагоди 100-річчя геноциду вірмен. Цього дня у місті Харкові представники усіх конфесій очолили молитву на території храму Вірменської апостольської церкви Святого Воскресіння. Опісля було відкрито Меморіал жертвам геноциду вірмен.

Настоятель храму Тер Мкртич Григорян нагадав присутнім, що напередодні у Вірменії було звершено чин канонізації: усіх жертв геноциду вірмен в Османській імперії зарахували до сонму святих мучеників. Тепер до всіх невинно загиблих у той час будуть звертатися з єдиною молитвою.

У поминальному заході також взяв участь греко-католицький священик – о. Віктор Мартиненко, адміністратор храму Пресвятої Трійці м. Харкова. «Дуже важливо, що сьогодні зібралися представники усіх Церков: і православних, і Римо-католицької, і УГКЦ. Ми спільно помолилися і мали можливість поспілкуватися», – розповів о. Віктор.
Голова Вірменської національної громади в Харкові Армаїс Оганесян подякував усім, хто був причетний до створення Меморіалу, і підкреслив, що тепер у представників вірменської діаспори є місце, де можна вшанувати пам’ять загиблих предків.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *