Офіційно розпочато беатифікаційний процес слуги Божого Любомира кардинала Гузара

26 лютого у Патріаршому соборі Воскресіння Христового Блаженніший Святослав урочисто розпочав початок беатифікаційного процесу слуги Божого Любомира кардинала Гузара.

Постулятором у цій справі іменовано отця Павла Локотя. Проголошення відбулося під час подячного Молебня з нагоди завершення Року Блаженнішого Любомира, у 91-річчя від дня його народження.

У Декреті проголошення зазначено, що впродовж шести років від переставлення до вічності Блаженнішого Любомира Гузара сила його слова і духу слугує людям підтримкою та орієнтиром у щоденному житті, особливо під час цієї страшної війни. 31 травня 2017 року патріарх Любомир спочив у Господі в м. Києві, і 5 червня його тіло було поховане в крипті собору Воскресіння Христового (УГКЦ). «Відтоді Божий люд розпочав виявляти особливу духовну шану стосовно особи Любомира Гузара, не так молячись за його упокій, як просячи в нього заступництва, засвідчуючи славу його святості через численні записи в книгах пам’яті, встановлених біля його гробу. Ці записи вказують на отримані знаки, ласки та оздоровлення», — зазначив Блаженніший Святослав у Декреті.

Відтак, у день проголошення початку беатифікаційного процесу, у крипті собору біля гробу Блаженнішого Любомира  відслужили панахиду.

У молитовних заходах взяли участь, зокрема, владика Василій та представники Харківського екзархату УГКЦ.

Фото: Олександр Савранський

За матеріалами УГКЦ, CREDO

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *