Священики Харківського екзархату взяли участь у формаційних курсах

Протягом 29 травня-01червня в молодому Харківському екзархаті УГКЦ тривали так звані формаційні курси для священиків Харківської, Полтавської та Сумської областей. Відбулися вони в парафія Святого Сімейства РКЦ у м. Харкові.

У курсах взяло участь 15 священиків разом із своїм екзархом Василем (Тучапцем).

Приготовані лекції виявилися вельми актуальними. О. Ігор Бойко, ректор Львівської греко-католицької семінарії Св. Духа, розповів, наприклад, про небезпеки гендерної ідеології та заодно біотичні питання у сповіді. П. Олеся Кука, директорка Інституту родини та подружнього життя УКУ, поділилася з присутніми душпастирями знанням про природні методі планування сім’ї, а о. Роман Терлецький із м. Івано-Франківська мав науку про євангелізацію охрещених і неохрещених.

Під час цього була можливість подискутувати над згаданими темами, щоб могти відповідно відповісти в Церкві на гострі виклики сучасності, отримати необхідну літературу, спільно помолитися тощо.

Завершилися священичі курси зборами із владикою Василем, і всі опісля роз’їхалися служити далі Всевишньому на своїх більших чи менших парафіях.

 

 

О. Миколай МИКОСОВСЬКИЙ, ЧСВВ

Святопокровський василіянський монастир у смт. Покотилівка

321

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *