На Полтавщині відзначили 10-літній ювілей Дому Милосердя

Цього року минає 10 років, відколи сестри Милосердя св. Вінкентія розпочали своє служіння у с. Деменки Полтавської області.

З цієї нагоди Преосвященний Владика Василій, Екзарх Харківський відвідав монашу обитель та очолив святкове богослужіння у монастирській каплиці. На урочистості до Деменок прибула Генеральна настоятелька Згромадження Сестер Милосердя св. Вінкентія с. Валентина Рябушко разом з монахинями, духовенство Екзархату, числені гості та парафіяни храму.

“Сьогодні дякуємо Господеві з цей Дім милосердя, який повстав з Божого Провидіння і є виявом Божого милосердя”, – зазначив Владика Василій. Архиєрей пригадав труднощі, з якими сестри організовували цей Дім та підкреслив їх жертовну місію у служінні потребуючим, зокрема сиротам. “Сестри у цьому Домі навчають дітей Божого Закону, навчають жити за Божими Заповідями, виховують сиріт у дусі християнської любові”, – додав Екзарх Харківський.

Після спільної молитви декан о. Олександр Дядя зачитав Подячну грамоту Владики Василія для спільноти Сестер милосердя. А опісля на усіх присутніх чекав майстер-клас з петриківського розпису, який провели п. Наталя Рибак, заслужена майстер народної творчості України та молода майстриня Ярослава Цимбал, жителька с. Деменки. Завершилися урочистості святковим концертом.

Варто додати, що Дім милосердя у Деменках є Будинком сімейного типу, тут сестри монахині виховують шість дітей-сиріт, надаючи їм всебічну опіку.

Прес-служба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *