На 24 Форумі видавців у Львові нагородили видавництво Отців Василіан “Місіонер”

14 вересня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбулася церемонія нагородження “Краща книга Форуму видавців – 2017”. Захід проходив урочисто, були названі переможці у різних номінація, проте журі з Києва, Харкова та Львова гран-прі цього року не присудили нікому, пояснивши це тим, що всі книги були представлені на достойному рівні і обрати одну із них було вельми складно.

За видання книги «Блаженніший Любомир Гузар «Учителю, іду за тобою» голова Львівської обласної державної адміністрації нагородив подякою колектив Видавництва Отців Василіан «Місіонер». Також Львівська ОДА закупить 350 примірників книг-номінантів премії «Краща книжка Форуму видавців-2017» для Центру Митрополита Андрея Шептицького, який функціонує в Українському Католицькому Університеті.

Почесними грамотами були нагроджені ГО “Українська бібліотечна асоціація”, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, колектив Національного центру ім. О. Довженка за книгу про Івана Кавалерідзе. Подякою відзначили Тараса Демкуру за книгу “Таїни Пінзеля”, видавництво “Дух і літера” за підготовку до друку книги Леоніда Ушкалова “Ловитва невловного птаха” про життя Григорія Сковороди, Видавництво Старого Лева – за підготовку до друку книги Філіпа Сендса «Східно-західна вулиця. Повернення до Львова». Премією ім. Степана Федака відзначено Роксалану Загайську за книгу про Личаківський цвинтар “Вітер в долоні” (Видавництво “Апріорі”).

Про це повідомляє кореспондент IA ZIK.

Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/09/14/zhuri_ne_zmoglo_obraty_naykrashchu_knyzhku_forumu_vydavtsiv2017_1167829

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *