“Віра і прощення” – тема недільної бесіди, що відбулася в Полтавській бібліотеці

17 травня, в неділю, в бібліотеці-філії №3 відбулася чергова морально-етична бесіда з циклу “Сім’я. Сімейні цінності”, яку провів отець Максим Кролевський. Він зазначив, що в сімейному житті завжди бувають випробування, кризи, і тим, хто хоче зберегти сім’ю, дуже важливо навчитися прощати.

Людина може знайти десять, сто причин, чому вона не винна – це легше, ніж сказати одне-єдине слово: “Пробач”. Але без уміння попросити пробачення і простити немає подружжя. Людина повинна зрозуміти, що через доказування своєї правди, вигороджування себе вона принесе в сім’ю багато проблем.

Потрібно розуміти, що неправильні вчинки часто є спонтанними, здійсненими не тому, що хтось хотів когось образити, спровокувати конфлікт. Непрощення має дуже велику ціну. Не треба її платити.

Але це не можна миритися з грубістю, зрадою, фізичним чи психологічним насильством, бо це може стати звичним…

Бесіда була цікавою і повчальною.

На завершення завідувачка бібліотеки Наталія Онищенко розповіла, яка література про психологію сімейних стосунків є в бібліотеці, і запропонувала учасникам зустрічі вибрати для себе книжки, щоб прочитати вдома.

Джерело: http://www.cbs.poltava.ua/provedeni-v-2015-rotsi/vira-i-proschennya-tema-nedilno-besidi-scho-vidbulasya-v-bibliotetsi.html

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *