“Карітас Полтава” передав молоді з інвалідністю кошти від акції “Різдвяна свічка”

«Ви ж знаєте ласку Господа нашого Ісуса Христа,
що задля вас став бідним, бувши багатим,
щоб ви його вбожеством розбагатіли»
2 Кор. 8, 9
Традиційно з настанням Різдвяного посту БФ «Карітас Полтава» долучається до щорічної загальнонаціональної благодійної акції «Різдвяна свічка», що об’єднює людей по всій країні. Свічки, декоровані руками молодих людей з особливими потребами, принесли благословенне світло Різдва до осель містянам, учасникам акції, а зібрані кошти в цьому році були спрямовані на допомогу молоді з інвалідністю. Цією акцією “Карітас Полтава” залучає всіх небайдужих людей до милосердя і жертовності, закликає до соціального служіння та до дієвої любові до ближнього.

Цього року було реалізовано 520 свічок. Благодійний захід в м. Полтаві з кожним роком стає все більш популярним та масштабним. До доброї справи долучаються нові організації, представники бізнесу та усі небайдужі люди, які об’єднуються в єдиній меті – допомогти тим, хто цього потребує.
Як зазначає директор “Полтава Карітас” о. Володимир Раковецький, акція «Різдвяна свічка» особливо сприймається в Полтаві. Вона третій рік поспіль об’єднує людей, чисельність яких постійно збільшується і дає можливість кожному подарувати тепло своєї душі. “Нашим обов’язком є ділитися добром і любов’ю з тими, хто навколо нас. Цього року саме молодь з інвалідністю завдяки нашій підтримці відчули, що у їхнє непросте життя приходить свято», – додав отець Володимир.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *