Господь дає нам можливість відродитися у Христі – Владика Василій у неділю перед Різдвом Христовим

“У неділю перед Різдвом в Євангелії ми чуємо імена, родовід Ісуса Христа. Цим Церква готує нас до великого свята Різдва Христового”, – сказав Владика Василій під час Божественної Літургії у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця.

Владика Василій зазначив, що Ісус як Бог існує постійно, не має ні початку, ні кінця, не має родоводу. Але як людина Христос має родовід. Два євангелисти Матвій і Лука подають родовід Ісуса, згадуючи про великих праведників Старого Завіту.

“Як кожна людина Христос має дерево свого роду. Сет, Ной, Авраам, Ісаак, Яків, Давид, Соломон… Господь вибирає тих, які відзначалися вірою і були послушними, вірними, поступали так, як подобалося Господеві, хоч жили у суспільстві, де поклонялися ідолам”, – сказав Екзарх Харківський.

“Через Таїнство Хрещення ми стали синами Божими. Бог хоче, щоб ми зберегли це синівство, не знеохочувалися через гріх. Господь дає нам можливість відродитися у Христі, щоб ми, повні Божої благодаті, готувались до великого свята Різдва Христового”, – додав Архиєрей.

Пресслужба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *