У Харкові відкрилась фотовиставка «Покоління 2014-го»

8 вересня 2020 року в інформаційно-виставкому центрі «БУЗОК» відбулося урочисте відкриття фотовиставки «Покоління 2014-го»
присвяченої дітям, які народилися в час, коли відбулася анексія Криму, Революція Гідності та розпочався військовий конфлікт на Донбасі.
17 фотографій виставки «Покоління 2014-го» розкривають унікальну історію сімей, яка пов’язана з воєнними діями на Сході України, а невеличкий відеофільм містить розповіді про сокровенні дитячі мрії. На виставку завітали головні герої фотознімків – діти, які народилися в буремний 2014 рік та цієї осені пішли до першого класу, їх батьки, місцеві жителі, а також журналісти та репортери.
Ми щиро дякуємо усім, хто мав змогу прийти на відкриття фотовиставки, а нашим любим першокласникам бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчальному році та невичерпної енергії при здобутті нових знань.
Також нагадуємо, що фотовиставка буде тривати до 16 вересня включно, тому встигніть завітати до інформаційно-виставкового центру «БУЗОК», а зараз пропонуємо згадати вчорашній вечір❣

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *