Духовна віднова для жителів Полтави

З 21 по 23 грудня у Полтаві при храмі Пресвятої Трійці УГКЦ відбувалися передріздвяні реколекції (духовні науки). Провідником реколекцій став отець Йосафат Хаймик, ієромонах Чину Святого Василія Великого, ігумен монастиря в м. Івано-Франківськ.

Духовні науки священнослужитель головним чином зосередив на слуханні Слова Божого, яке має бути початком, вершиною та серцевиною життя кожного християнина, та євангельській цитаті з Євангелія від Йоана (8, 31-32).

«Коли Господь говорить своє слово, одразу твориться щось нове. Той, хто хоче перебувати у слові Ісуса, має бути правдивим свідком Бога-Творця. Бог промовляє до людини, тоді, коли це Боже слово кличе людину до кращої зміни», – ділиться отець Йосафат.

Настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві отець Юрій Кролевський говорить, що приїзд священика-монаха у передріздвяний час допоможе духовно оздоровити полтавське суспільство:

— Намагаємося принаймні два рази на рік запросити з духовними науками якогось цікавого священика, який би допоміг нашим полтавцям переосмислити духовні цінності та глибше призадуматися над метою та сенсом повсякденного життя. Щиро радію, що кожного разу до таких духовних імпульсів долучається щораз то більше полтавців.

На думку отця Йосафата найбільшим гріхом сучасної людини є те, що людина не хоче жити духовним життям. Інколи, намагатися жити духовним життям – це, найперше, зрозуміти скільки мені простору потрібно для того, щоб влаштувати своє життя, скільки я маю цього простору сьогодні. «Тому Господь і покликав до життя таку інституцію як Церква, щоб людина могла якнайкраще усвідомити, що необхідно кожному з нас для того, щоб наше життя було гідним та щасливим», – підсумовує отець Йосафат Хаймик.

Також Ієромонах наголосив на важливості дружби та правдивих друзів, які здатні підтримати один одного, допомогти, промовити добрим словом.

На завершення реколекцій священики та парафіяни Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава подякували отцю Йосафату та подарували традиційні полтавські сувеніри на згадку.

За матеріалами: ugcc.poltava.ua

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *