Фігура Христа-Царя у Покотилівському Свято-Покровському василіянському монастирі

Сьогодні 30 березня, до Покотилівського Свято-Покровського монастиря прибула фігура Христа-Царя, яка мандрує всією Україною. Виготовлено фігуру в м. Моршині скульптором п. Миколою із досить легких матеріалів, що стало можливим її безпроблемно транспортувати всією Україною . Мета цієї місії – мир та спокій в нашій державі, припинення війни та добробут України. Здійснилася ця місія завдяки фінансовій підтримці української діаспори в 2014 році.

Де б не була та фігура, вона випромінює надземну благодать, є джерелом примирення, зцілення недуг та об’єднання всіх людей. Зараз наша держава Україна, як і Церква Христова, переживає важкі часи. Ідучи вулицями, користуючись громадським транспортом, ми зустрічаємо здебільшого неспокій, ненависть, зло, далеко царем такого стану людини не є Христос. Перемогти зло ми можемо тільки добром, і тільки з допомогою Христа-Царя це є можливим до виконання, до здійснення наших мрій. В монастирі фігура пробуде до 5 квітня 2015 року, увесь цей передбачені моління та дев’ятниці за мир і спокій.

Ласкаво запрошуємо всіх прикластися до Фігури Христа-Царя, помолитися, відчути цей глибокий дух українського народу, який ввібрала в себе ця фігура. І нехай наша спільна молитва до Христа-Царя переможця всякого зла, смерті і подателя життя, спричинеться до миру в нашій державі. Приходьмо з вірою, і станеться по нашій вірі…

Контакти монастиря: 057 783-43-26

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *