Екзарх Харківський взяв участь у Всеукраїнській прощі до Страдча

26 червня відбулася щорічна Всеукраїнська проща до Страдча, присвячена пам’яті Блаженних священномученика Миколи Конрада і мученика Володимира Прийми. Архиєрейську Божественну Літургію з цієї нагоди очолив Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор у співслужінні з владикою Василієм, екзархом Харківський та владикою Володимиром, єпископом-помічником Львівським.

Під час проповіді зі словом до прочан звернувся екзарх Харківський УГКЦ.
Владика Василій наголосив на відвазі іти за Христом, попри всі труднощі життя. Вже сьогодні можемо це робити у справах милосердя, любові, допомоги одне одному. Адже через війну дуже багато є потребуючих людей… “Люди, які були колись далекі від Бога і Церкви, приходячи до храму, отримуючи допомогу відчувають Божу присутність. Що вони не залишені самі на себе. Люди навертаються до Бога. Приходять і дякують, що Церква їм допомагає. Коли ми виявляємо милосердя, Господь навертає народ до Господа.  А також і воїнів”, – сказав Архиєрей.

Митрополит Львівський Ігор підкреслив, що війну зупинити може лише Бог. Саме тому треба бути стійкими у молитві та вірі. Також Владика Ігор висловив вдячність пароху Страдча о. Івану Колтуну за його старання у підготовці прощі.

За матеріалами Духовна велич Львова

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *