Екзарх Харківський Владика Василій взяв участь у міжнародній конференції, присвяченій співпраці гуманітарних організацій

8 червня у Києві пройшла Міжнародна конференція “Обмін інформацією між гуманітарними організаціями, що працюють в Україні”, у якій взяв участь голова Відділу соціального служіння УГКЦ Владика Василій, Екзарх Харківський. Організатори заходу – Посольство Суверенного Мальтійського Ордену в Україні та Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Головною темою конференції стало висвітлення правильного та швидкого обміну інформацією між гуманітарними організаціями, що працюють в Україні. Участь в конференції взяли представники Суверенного Мальтійського Ордену (який є присутнім в Україні з 1991 року), Організації Об’єднаних Націй, Церков, ОБСЄ та Карітасу. Із вітальним словом до учасників конференції звернувся Владика Василій, який коротко представив напрацювання УГКЦ у сфері соціального служіння.

Як зазначають організатори, в Україні працюють різні міжнародні організації, однак не завжди координація між ними у важливих соціальних та гуманітарних проектах проходить ефективно. Тому, найперше, учасники конференції розказали про свій досвід та опрацювали механізм ефективної комунікації між організаціями, що значно покращить співпрацю гуманітарних організацій та збільшить активність допомоги та підтримки населення по всій країні.

Учасники конференції зазначили, що спільна система обміну інформацією також дозволяє знати один одного та визнати один одного як гуманітарну установу, що діє в тій же географічній та національній реальності.

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *