При Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця міста Харкова обладнано Пункт незламності

Пункт незламності обладнали при Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця у Харкові. З’явився він стараннями Патріаршої фундації “Мудра справа”.

У пункті можна зігрітися, зарядити телефон, зловити інтернет та просто відпочити.

“У наметі встановлена буржуйка, столи, лавки, пристрої для зарядки телефонів та працює інтернет. Для Харкова це актуально і потрібно, особливо в теперішній час війни, коли багато людей з нашого регіону потерпає від браку звичних речей: тепла, світла, засобів комунікації”, – розповів владика Василій, екзарх Харківський.

Пункт незламності відкритий для усіх потребуючих міста Харкова. Найбільше його планують використовувати щочетверга, коли відбувається видача гуманітарної допомоги. В ці дні до собору приходить близько дві тисячі осіб, багато дітей, пенсіонерів та людей з інвалідністю. Та й самі волонтери, які працюють на видачі гуманітарної допомоги, можуть у наметі зігрітися чи випити чай.

Окрім того, при соборі двічі на тиждень проходять катехитичні навчання для дітей та духовні зустрічі для дорослих. Оскільки у церкві буває відсутня електроенергія, то ці зустрічі священники та катехити планують проводити у наметі.

“Дякуємо усім, хто долучився до встановлення цього пункту обігріву у Харкові, особлива подяка фундації “Мудра справа”. Для нас це є великою підтримкою та допомогою”, – додав владика Василій.

 

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *