Екуменічна молитва за єдність християн пройшла у харківському соборі Успіння Пресвятої Богородиці РКЦ

У четвер 21 січня у Харкові розпочався Тиждень молінь за єдність між християнами. У цей день екуменічна молитва відбулася у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці РКЦ, у якій взяли участь Екзарх Харківський Владика Василій та о. Віктор Мартиненко (УГКЦ). У спільному молінні поєдналися, окрім УГКЦ та РКЦ, також представники Вірменської Апостольської Церкви. У своєму слові Владика Василій пригадав присутнім тему, яка є своєрідним осердям цьогорічних екуменічних молінь, а саме слова із Євангелія від Івана “Хто перебуває в моїй любові, той багато плодів приносить”.

(Ів. 15, 5-9)

“Христос вказує шлях, яким маємо йти, щоб принести плід єдності, – сказав Екзарх Харківський, – а тим шляхом є любов”. Від нашого ставлення один до одного залежить те, чи ми будемо йти до єдності. “Коли не будемо ображатися, простимо і з любов’ю будемо ставитися один до одного, слухаючи Господа, то будемо наближатися до єдності”, – додав Архиєрей.

Також Владика Василій оголосив, що 22 січня спільна молитва відбудеться у братів-лютеранів, у суботу 23 січня – у храмі Вірменської Апостольської Церкви, у неділю – в церкві Святого Миколая Чудотворця УГКЦ.

Пресслужба Харківського Екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *