“Дух Божий має силу, благодать, яка перевершує всяке зло”, – владика Василій у день Зіслання Святого Духа

“Зіслання Святого Духа відкриває нову еру в житті людства, еру дії і благодаті Святого Духа”, – сказав владика Василій у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця в день П’ятидесятниці. Екзарх Харківський застановився над біблійним текстом про подію Зіслання Святого Духа на апостолів, коли учні Христові “одягнулися силою звисоти”, а після проповіді Петра навернулися та охрестилися три тисячі людей. “Яка велика сила благодаті! Ми віримо в Єдиного Бога в Трьох особах, бо це Об’явлення ми отримали від Бога”, – додав Архиєрей.

Владика Василій пригадав, що печать дару Святого Духа люди отримують після Хрещення, у святій Тайні Миропомазання. “Щоб ми перебували в цій благодаті та зберегли дари Святого Духа, маємо прикладати зусилля та вибирати те, що є згідне з нашим сумлінням”, – підкреслив екзарх Харківський.

Церква урочисто згадує свято Зіслання Святого Духа, бо “Дух Божий має силу, благодать, яка перевершує всяке зло. Важливо, щоб ми відкрили своє серце і прийняти цю благодать”, – додав владика Василій.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *