У Полтаві Лицарі Колумба продовжують забезпечувати ЗСУ автомобілями

У Полтаві Лицарі Колумба продовжують забезпечувати ЗСУ автомобілями та матеріально-технічними засобами.
Цього місяця полтавський осередок Лицарів Колумба придбав черговий автомобіль з Німеччини для потреб Збройних Сил України. Це бус Volkswagen T5.
Очільник полтавської чоловічої братерської організації Євген Хайлов розповідає, що протягом року з жовтня 2021 року, а ж дотепер Лицарі Колумба передали вже поза 40 автомобілів для ЗСУ різного плану:
– Це і вантажні автомобілі, мікроавтобуси, позашляховики та пікапи. Крім того, ми забезбечили наших армійців різними матеріально-технічними засобами, розпочинаючи від медичних, завершуючи технічними, які би зробили наших військових більш ефективними на полі бою.
Полтавські лицарі, які створили раду при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у м. Полтава, намагаються купувати 1-2 транспортних засобів щомісяця, окрім того купують запчастини для ремонту уже діючих автомобілів, які використовують бійці ЗСУ.
А у жовтні отець Ярослав Гуляк та його вірні з міст Млада Болеслав та Мельник, що у Чеській Республіці, придбали автомобіль для полтавського військового капелана Максима Кролевського. Він є діючим капеланом полтавської 5-ї батальйонної тактичної групи 81 Десантно-Штурмової Бригади.
Священослужитель радіє, що українці з Чехії дуже докладають потужних зусиль для того, щоб наблизити перемогу України над московським агресором:
– Дуже вражений щирою допомогою наших українців, вірних нашої Церкви, які проживають у Чехії. Переконаний, що цей кросовер допоможе мені краще та ефективніше послужити для наших військовослужбовців на місці їх дислокації та у зоні ведення бойових дій.
Пресслужба парафії Пресвятої Тройці УГКЦ у м. Полтава

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *