День духовної віднови для полтавської молоді

12986931_1795954837358436_4292540590445652840_n9 квітня у Молодіжному центрі м. Полтави відбувся день духовної віднови для полтавської молодіжної спільноти “Українська молодь – Христові”, яку провели с. Катерина Молочій та с. Юстина Дубіль, сестри-редемптористки з Чернігова.

Розпочалася духовна зустріч зі знайомства, де кожен, окрім власної презентації, мав нагоду висловити думку про те, що найбільше він цінує у сучасній людині.

Під час розмови с. Катерина наголосила на важливості формувати у свідомості сучасної людини правдиві життєві цінності, які здатні людину зробити людиною, допомогти людині усвідомити своє життєве покликання та зміст усього свого життя.

“Кожен з нас повинен бути свідомий того, що ми у цьому світі не випадкові люди, – підкреслила с. Катерина, – але кожного з нас Бог, покликавши до життя, наділив певною метою. І коли людина усвідомить мету та зміст свого покликання, співставить його зі своїм життям, то тоді, насправді, зможе відчути себе щасливою у всій повноті”.

Протягом такого відкритого спілкування полтавські “умхівці” ділилися своїми думками та ідеями щодо побудови певної моделі християнської поведінки у сучасних суспільних реаліях.

                                                                                               Прес-служба парафії Пресвятої Трійці м. Полтави

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *