Великопосні реколекції у Полтаві

12932621_1796352903985296_5334505092639394722_nЗ 8 до 10 квітня у м. Полтаві при парафії Пресвятої Трійці проходили Великопісні реколекції, які провадили с. Катерина Молочій та с. Юстина Дубіль, сестри редемптористки з Чернігова.

У суботу 9 квітня після Божественної Літургії монахині молитовно очолили Хресну дорогу, яку написала одна зі сестер Згромадження редемптористок.

Особливість цієї молитви полягає у тому, що вона, з одного боку, допомагає людині ввійти у страсті Господа Нашого Ісуса Христа, а з іншого – тісно пов*язана зі сучасними українськими реаліями та обставинами, в яких український народ проходить свій Хресний шлях, стікаючи кров’ю, виборює свободу та життя для цілого європейського світу.

“Пожертвуймо цю молитву за мир та спокій у нашій Батьківщині, – звернулася с. Катерина Молочій на початку Хресної дороги до вірних, – за тих, хто сьогодні перебуває у важких обставинах життя, там, де проходить межа між життям і смертю”. Також цього дня, сестри провели духовну віднову для молодіжної спільноти “Українська молодь – Христові”.

У неділю, 10 квітня після Божественної Літургії сестри виконали духовно-музичну композицію «7 слів на хресті» для парафіян храму. В основі даної композиції є сім висловів Ісуса Христа, які Він промовив, вмираючи за наші гріхи, на хресті. На початку духовно-музичної програми с. Катерина Молочій звернулася до усіх вірних з духовним словом. У своїй промові монахиня наголосила на важливості залишатися повсякчасно людиною та християнином у різних обставинах життя та окреслила шляхи для осягнення цієї мети.

“У контексті Року Божого Милосердя ми повинні бути по-особливому чутливі до своїх ближніх, рідних та всіх людей, – зауважила с. Катерина, – які сьогодні перебувають у тяжких обставинах життя, проявити до них свою християнську людяність, тобто любов і милосердя, яких вони так потребують”.

                                                         Прес-служба парафії Пресвятої Трійці м. Полтави

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *