Четверо монахів-василіян отримали дияконські свячення з рук Преосвященного Владики Василія (Тучапця)

18 жовтня 2015 р., у Крехівському монастирі Отців Василіян, під час святкування празника Покрови Пресвятої Богородиці, четверо Василіян отримали дияконські свячення з рук Преосвященного Владики Василія (Тучапця), ЧСВВ, Екзарха Харківського.

Архієрейську Божественну Літургію з Преосвященним Владикою співслужили Протоігумени Василіянських Провінцій в Україні: о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ (Провінція Найсвятішого Спасителя) і о. Павло Райчинець, ЧСВВ (Провінція Святого Миколая), а також Ієромонахи Василіянського Чину з різних монастирів та інші священики.

Під час Служби Божої, Кир Василій виголосив проповідь, присвячену празнику Покрови Пресвятої Богородиці, а також події дияконських свячень, що в цей день були уділені ченцям-василіянам: Домініку Налиснику, Івану Петришаку, Йосафату Поповичу та Пантелеймону Зеленко, які навчаються у Василіянському Інституті Філософсько-Богословських Студій (Львів-Брюховичі).

Джерело: http://osbm.org.ua/index.php/2014-11-26-09-44-45/novyny-provintsii/2172-dyiakonski-sviachennia-v-krekhivskomu-monastyri

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *