За єдність між християнами помолилися у Свято-Дмитрівському храмі УАПЦ

22 січня за єдність між християнами помолилися у Свято-Дмитрівському храмі УАПЦ.

Спільний Молебень очолив Високопреосвященний Владика Ігор Архиєпископ Харківсько-Полтавський УАПЦ разом з Преосвященним Єпископом Василієм Екзархом Харківським УГКЦ, священнослужителями Римо-Католицької Церкви, Православної Церкви України, Вірменської апостольської Церкви та вірними названих конфесій.

Про мешканців острова Мальти, тих, які приготували цьогорічну тему роздумів і гасло Екуменічного тижня – «Будьмо милосердними», розповів Владика Василій. Єпископ вказав на людяність та милосердя, яке вони виявили до апостола Павла та тих, що разом з ним прибули на острів після розтрощення їхнього корабля. “Через апостола Павла, через його вірність Богові, через ревне проповідування Євангелія, Господь також виявив велике милосердя до мешканців цього острова – вони отримали світло правдивої віри і світло Євангелія!” – наголосив проповідник. Заохочуючи усіх до вияву милосердя, Владика Василій додав: “Чим більше ми будемо виявляти милосердя один до одного, тим більше воно буде поширюватися!”

На завершення Екзарх Харківський підкреслив, що ми усі повинні прагнути до єдності, бо сам Христос цього хоче: “Ми повинні робити старання, щоби ці поділи між християнами, ці стіни, роками вимурувані, розібрати!”

Після богослужіння Владика Ігор подякував присутнім за спільну молитву: “Просимо, щоб саме через Христа, через Христову Церкву, через наш з вами приклад християн ця очікувана єдність прийшла до нашого народу!”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *