БФ “Карітас Полтава” розпочав створювати новий візуальний простір відділень дитячої лікарні

БФ “Карітас Полтава” розпочав створювати новий візуальний простір усіх відділень дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави. Отож, що Вам варто знати про ідею:
* Перевтілення лікарні відбудеться завдяки появі нових малюнків та зображень, що нестимуть у собі новий ціннісний підхід до процесу одужання.
Гасло нашого мистецького проекту:
Лабораторія супер героїв – це місце, де ти знаходиш свою супер силу.
Чому так?
Пацієнт лікарні перевтілюється, він перевіряє свою силу та мужність. А це під силу тільки справжнім героям!
Звісно перебування в лабораторії супергероїв – це справжнє випробування! Але детально проаналізувавши штатний розклад пацієнтів, наша команда змінила погляд на звичайні речі, що відбуваються із дітьми у лікарні, бо процес лікування, аналізів та медичних процедур – це процеси справжнього перевтілення. Адже для того, щоб побороти недугу – потрібно проявити волю та неабияку силу та віру в себе – це і є найголовніше завдання лабораторії, де діти переборюють страхи і тим самим тяжкі хвороби.
Кожна дитина, яка не боїться глянути в очі хвороби – це супер герой! І ми їх підтримаємо не лише на словах!

Проект розрахований на період тривалістю 5 місяців. Але це лише початок, далі ми будемо працювати над розвитком лікарні, орієнтуючись на принципи особистісно-орієнтованого підходу.

На разі ми шукаємо таких же мрійників-волонтерів і добрих благодійників, що допоможуть нам закупити необхідні матеріали. Фінансову допомогу проекту можна надіслати за реквізитами: БФ “Карітас Полтава”, р/р 26002054646833 в ПАТ «Приватбанк», МФО 331401, ЄДРПОУ 40958597, призначення платежу: благодійна пожертва ;

Детальна інформація за телефоном: +380952888707

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *