Представники Харківського Екзархату взяли участь у пішій прощі Мелітополь-Снігурівка

3-5 серпня відбулася піша проща Мелітополь-Снігурівка, у якій взяли участь також представники Харківського Екзархату. Вже сьомий рік поспіль у місто Мелітополь приїжджають вірні з усіх куточків України та з-поза її меж для того, щоб разом відправитись у мандрівку до Снігурівської ікони Божої Матері Сніжної, оригінал якої перебуває у місті Римі, в базиліці Санта-Марія-Маджоре (Santa Maria Maggiore). Головними організаторами прощі стали о. Петро Креніцький та о. Олександр Богомаз.

Тематикою цьогорічної прощі була «Родина». Ряд пізнавальних конференцій для учасників прощі провела кандидат психологічних наук п. Людмила Гридковець. Цікавість та насиченість паломництва забезпечили своєю активною участю брати-семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Вже традиційно проща тривала 3 дні. У перший день паломництва всі прочани мали змогу відновити свої хресні обіти та скупатися в прохолодних джерелах села Терпіння. Родзинкою прощі став молитовний концерт християнського гурту «Кана». Це був справжній подарунок на завершення важкої степової дороги. Третій та останній день прощі увінчала Архиєрейська Божественна Літургія з Преосвященнішим Владикою Степаном, Екзархом Донецьким.

Участь у паломництві взяли близько 150 людей, серед яких були гості з Чехії, Словаччини та Канади.

Джерело

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *