При полтавській парафії Святої Трійці провели благодійний ярмарок

11 грудня у Полтаві Ліга греко-католицьких жінок, що діє при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у Полтаві, провела благодійний ярмарок випічки.

Такі благодійні ярмарки при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ проходять не вперше, а відбуваються протягом багатьох років.

Цього разу до ярмаркової справи долучилося багато представниць полтавського осередку Ліги греко-католицьких жінок, які порадували парафіян храму різного роду смаколиками.

Настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві отець Юрій Кролевський розповідає, що цього року вдалося лише вперше провести благодійний ярмарок, зважаючи на широкомасштабну військову агресію проти українського народу:

— Я бачу, що такі ініціативи мають багато позитиву. Адже сприяють ще кращому об’єднанню нашої парафії, особливо жінок, навколо спільної справи. А виручені кошти є важливою фінансовою підтримкою для монахинь та дітей, якими вони опікуються. 

Слід зазначити, що цього року, подібно як і минулі роки, усі ярмаркові кошти будуть спрямовані на благодійність. Їх передадуть для монахинь св. Вінкентія де Поля, які опікуються дітьми у Домі Милосердя, що у с. Деменки на Полтавщині.

Одна з лідерів Ліги греко-католицьких жінок Ольга Кравець щороку радо долучається до кулінарних ярмарків, які відбуваються при парафії:

— Мені подобається кулінарити, це одна з моїх улюблених справ, якій присвячую як професіонал багато часу. А коли робиш це з благодійною метою, то це ще більше захоплює.

На акції зібрали 8125 гривень та ще 5600 гривень добровільних пожертв для Дому Милосердя.

Пресслужба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *