У таборі “Credo” пройшла акція “Україна понад усе” та “День національної та суспільної свідомості”

9 серпня 2017 року в молодіжному християнському таборі “CREDO” у м. Бердянську відбувся «День національної та суспільної свідомості», який організувала Комісія УГКЦ Справедливість і Мир спільно з полтавською молодіжною організацією «Українська молодь – Христові». Також відбулася акція «Україна понад усе».

Анастасія Процак, скарбник полтавської молодіжної спільноти «Українська молодь – Христові» пояснює, що формування національної гідності та суспільної свідомості, зокрема, у культурно-суспільному просторі має відігравати ключову роль для сучасного, особливо, молодого покоління українців, які мали б взяти відповідальність за побудову своєї країни на себе самих: «Сьогодні як ніколи ми маємо взяти на себе відповідальність за будівництво своєї країни, а не перекладати цю відповідальність на якусь міфічну істоту під назвою “держава”», – пояснює Анастасія Процак, організатор акції “Україна понад усе».

Також полтавська молодь у формі кількох доповідей обговорила питання миру у сучасних обставинах суспільного життя українського народу.

«Сьогоднішні наші молитви за мир та спокій на українських землях, а, навіть, пісні та банси були присвячені Українській державі та нашим відважним захисникам, які охороняють мир на наших землях», – ділиться своїми думками п. Ірина Верига, комендант табору та заступник директора «Карітас Полтава-Всесвіт».

Також молодь провела майстер-клас з плетіння браслетів із синьо-жовтих стрічок. День був насичений позитивом: жвавими дискусіями, патріотичними та християнськими піснями, іграми та обговореннями.

На завершення відбувся концерт патріотичної пісні «З Україною в серці». Перелічені заходи відбувалися з духовним супроводом о. Максима Кролевського, місцевого представника Комісії УГКЦ Справедливість і Мир.

Інформаційна Служба Комісії УГКЦ Справедливість і Мир

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *