До Харкова завітали високодостойні гості з Австрії

Відбулась визначна подія для Карітасу Харків. До офісу організації завітала делегація уряду Австрії на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Австрії в Україні Арадом Банкьо у складі Голови делегації парламентарів Гельмута Брандштеттера, депутатів Вольфганга Герстля і Еви Ернст та представники організації “Аптекарі без кордонів”.

Про історію виникнення та діяльність місцевого Карітасу розповіли Екзарх Харківський, владика Василій Тучапець та директор “Карітас Харків” о. Андрій Насінник.

«Карітас Харків виник у 2014 році, і з цього часу невпинно допомагає тим, хто опинився у складних життєвих обставинах. З початком війни команда Карітасу та волонтери згуртувались, намагаючись допомогти тим, хто опинився у скруті», – розповів Владика Василій.

Опісля учасники зустрічі представили перед гостями діяльность “Карітасу Харків” з початку повномасштабного російського вторгнення на українські землі.

Також було обговорено основні напрямки допомоги, яку надає благодійний фонд у рамках проєктів та допомогу на деукупованих територіях.

«Такі зустрічі допомагають зрозуміти, що нашу державу підтримують провідні європейські держави, і лише консолідувавши сили, ми досягнемо омріяної перемоги» ,- зазначив о. Андрій Насінник.

Повідомила Галина Насінник

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *