Парафія св. Миколая Чудотворця УГКЦ м. Харкова долучилася до акції Всеукраїнське переписування Біблії

З ініціативи Преосвященного Владики Василія Екзарха Харківського на парафії св. Миколая Чудотворця УГКЦ м. Харкова відбулася акція Всеукраїнське переписування Біблії.

“Це відповідальна і кропітка робота: один учасник події переписує тільки один текст з Біблії у перекладі проф. І. Огієнка і, таким чином, створюється рукописна копія” – пояснив Олег Сіроткін, який прийшов разом з головою Східного регіонального представництва Українського Біблійного Товариства – Володимиром Агафоновим на парафію для організації цього перепису.

Цю ініціативу розпочали з Києва, де Глави й очільники багатьох церков власноруч записали рядки у Рукописну Біблію, як і майже півтори тисячі вірян.

У кожному з чотирьох регіональних відділень Біблійного Товариства постійно діятиме «станція» переписування, тому щиро запрошуємо всіх охочих. Окрім цього, працівники Товариства разом із волонтерами відвідуватимуть церкви в багатьох містах України, де також буде організоване переписування. (Джерело)

Преосвященний Владика Василій заохочував усіх вірних долучитися до перепису Біблії і побажав: “щоби ми відкрили серце на це Слово Боже, щоби Дух Божий перебував у нашому серці, щоби надихав нас, просвічував, навчав, щоби був провідником у нашому житті!”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *